BALDESSARINI / بالدساريني

نمایش دادن همه 5 نتیجه

بالدسارینی آمبر ادوتویلت 100 میل BALDESSARINI AMBRE EDT 100 ml

۴.۶۵۰.۰۰۰ تومان ۴.۱۸۵.۰۰۰ تومان
BALDESSARINI / بالدساريني

BALDESSARINI / بالدساريني

BALDESSARINI / بالدساريني

در سال ۱۹۹۳ میلادی توسط Werner Baldessarini در متزینگن آلمان تأسیس شد.

Baldessarini طراح مد و بیزینس من اتریشی- آلمانی است .که در سال ۱۹۴۵ میلادی متولد شد.

وی پیشتر و نزدیک به ۳ دهه طراح ارشد «هوگو باس» بود، که جایزه معروف مایکل در آمریکا را به عنوان برترین طراح پوشاک مردانه و ایده های خلاقانه از آن خود کرد.

«بالدسیرینی» که صرفاً طراح مردانه به شمار می رود، اوّلین مجموعه خود را در سال ۱۹۹۴ میلادی به بازار عرضه کرد. در سال ۱۹۹۶ میلادی Charles Schumann مشروب فروشی که به خاطر کتاب معجونش مشهور است به عنوان مدل بالدسیرینی برگزیده شد.

«بالدسیرینی» در سال ۱۹۹۸ میلادی همزمان مدیر عامل «هوگو باس» شد که در سال ۲۰۰۲ به دلیل پیشرفت غیر قابل تصور برند Baldessarini از مدیر عاملی به عضو هیئت مدیره در آمد و سپس خط تولید عطر و ادکلن خود را با شعار جداسازی مردان از پسران! راه اندازی کرد. در ژانویه ۲۰۰۲ میلادی عطر جدید بالدسیرینی در دو رشته بهترین عطر و بهترین بطری برنده fifi awards شد.

این اولین بار بود که fifi awards به یک آلمانی می رسید. یک سال بعد نیز fifi awards را برای بهترین بسته بندی و بهترین تبلیغات از آن خود کرد. در سال ۲۰۰۵ بالدسیرینی به منظور رشد و پیشرفت بهتر، کاملاً به زیر مجموعه «هوگو باس» تبدیل شد و دفتر خود را به مونیخ انتقال داد.

در سال ۲۰۰۷ میلادی برند بالدسیرینی به شرکت Ahlers AG یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک مردانه فروخته شد؛ امّا Warner همچنان به عنوان مدیر و طراح ارشد به کار خود ادامه داد. Baldessarini در سالهای بعد به منظور توسعه کمپانی، خط تولید طلا و جواهر، لوازم جانبی مردانه، کفش و… را راه اندازی نمود.