فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1 - 7 کالا از 7

NASOMATTO / ناسوماتو

NASOMATTO / ناسوماتو
NASOMATTO / ناسوماتو

NASOMATTO / ناسوماتو

برند عطرسازی نو و در عین حال لوکس و با کیفیت   NASOMATTO  از سال ۲۰۰۸ آغاز به کار کرد.

این برند هلندی تا سال ۲۰۱۶، چند محصول موفق و پرفروش را روانه بازار کرده است. عطر های ناسوماتو  تأثیرگذاری عمیق و ماندگار روی ذهن و روان اطرافیان خود اهمیت می دهند.

برند ناسوماتو جنبه های روانشناسی و زیبایی شناختی را در کنار هم در محصولات خود لحاظ می کند.  به همین دلیل است که رایحه خوش عطر های ناسوماتو تا مدتها در ذهن جای می گیرد. و با بوئیدن مجدد شخص را به دنیایی از خاطرات وارد می کند.

طراح عطر ایتالیایی معروف Alessandro Gualtieri با ذوق و قریحه استثنایی خود، محصولات برند ناسوماتو را طراحی می کند. و با هنر خود شما را به دنیایی شگفت انگیز از رایحه های عطرآگین و به یادماندنی وارد می کند.

الساندرو گوالتیری ، پیش از طراحی عطر برای برند ناسوماتو ، برای شرکت های معتبر و نام آوری چون Versace، Valentino، Helmut Lang ، Fendi و Diesel محصولاتی را طراحی کرده است.

گوالتیری در کشور آلمان هنر طراحی عطر را فرا گرفت و پس از آن با همکاری هنرمندان، طراحان و برند های مطرح در صنعت عطرسازی، کسب و کار موفقی را پایه گذاری کرد. اما پس از مدتی به دلیل خاص بودن سبک طراحی  عطرهایش، از جانب شرکایش بارها مورد بی مهری قرار گرفت و پس از آن تصمیم گرفت خود به تنهایی این راه را ادامه دهد.

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما