فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1 - 24 کالا از 25

KENZO / کنزو

KENZO / کنزو
KENZO / کنزو

KENZO / کنزو

در ۲۷ فوریه ۱۹۳۹ در منطقه هیمه‌جی استان هیوگو کشور ژاپن متولد شد، والدین او هتل دار بودند.

علاقه او به مد در سنین نوجوانی بخصوص با خواندن مجلات مد خواهرش شکل گرفت.

کنزو تاکادا – Kenzo Takada

کنزو مدت کوتاهی در دانشگاه مطالعات خارجی شهر کوبه (Kobe City University of Foreign Studies) حضور یافت، اما پس از مرگ پدرش در اولین سال تحصیل در دانشگاه، برخلاف میل خانواده تحصیلات خود را رها کرد.

سپس در سال ۱۹۵۸ در کالج مد بونکا توکیو (Tokyo’s Bunka Fashion College) به عنوان یکی از نخستین دانشجویان پسر پذیرفته شد. تاکادا در زمان حضور خود در بونکا، در سال ۱۹۶۱ برنده جایزه Soen در مسابقه طراحی مد شد.

ورود برند کنزو به دنیای مد
تاکادا در سال ۱۹۶۴ به فرانسه مهاجرت کرد تا در حرفه طراحی مد شروع به کار کند. او اولین بوتیک خود را در سال ۱۹۷۰ با نام Jungle Jap در گالری ویوین (Galerie Vivienne) افتتاح کرد و در طراحی آن از جنگل الهام گرفت، او در همین سال به طور رسمی برند KENZO را تاسیس کرد.

کنزو کار خود را با لباس‌های دست‌دوز زنانه آغاز کرد و در سال ۱۹۸۳ مجموعه‌ مردانه و در سال ۱۹۸۷ مجموعه بچگانه و لوازم خانگی را نیز به محصولات خود اضافه کرد.

عطرهای کنزو
اولین عطر زنانه این برند با نام Kenzo de Kenzo به طور رسمی در سال ۱۹۸۸ معرفی شد. رایحه ای که بعدها نام آن به ca sent beau به معنای “بوی مطبوعی می‌دهد” تغییر یافت. البته پیش از آن در سال ۱۹۸۰ با تولید عطر King Kong که به صورت تفننی ساخته شده بود وارد دنیای عطر شد. اولین عطر مردانه کنزو نیز با نام Kenzo pour Homme در سال ۱۹۹۱ معرفی شد.

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما