فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1 - 24 کالا از 28

DOLCE & GABBANA / دولچ اند گابانا

فروشگاه مد Dolce & GabbanaSOURCE دولچه و گابانا را مخترعان سبک مدیترانه ای می دانند. دولچه و گابانا سبک جذابی را تولید می کند و همه را تحت تاثیر قرار می دهد.
آیا به سبک و استایل خود اهمیت می دهید و دوست دارید خاص بپوشید؟ برای پاسخ به این سوال باید یک سر به طرح های برند مختلف بزنید. طرح های مختلف در برند ها به علت خاص بودنشان همه را به خود جذب می کنند. این درست است که قیمت های این برند ها نسبت به جا های معمولی تر بیشتر است اما در ذهن خود این باور را داشته باشید که شما قرار است یک لباس منحصر به فرد بپوشید. در ادامه این مقاله همه چیز درباره برند dolce & gabbana را برای شما خواهیم گفت.
dolce & gabbana
دومنیکو دولچه در ۱۳ سپتامبر ۱۹۵۸ در Polizzi Generosa (نزدیک پالرمو، سیسیل) متولد شد. خانواده وی صاحب یک تجارت کوچک در لباس بودند، که دومنیکو از کودکی در آن جا کار می کرد. استفانو گابانا در ۱۴ نوامبر ۱۹۶۲ در میلان متولد شد. وی در رشته گرافیک تحصیل کرد اما خیلی زود به مد روی آورد. پس از مدت كوتاهی به عنوان دستیار طراح، آن ها برچسب Dolce & Gabbana را تأسیس كردند كه به دعوت نمایشگاه مد ایتالیایی Beppe Modenese ، اولین بار نمایش خود را به عنوان بخشی از گروه New Talent در میلان در سال ۱۹۸۵ برگزار كرد. امپراطوری پیشرفته مد Dolce & Gabbana دارای طرح بی نظیری است که در سراسر جهان طنین انداز می شود. اما با مقایسه سایر مارک های لوکس مد موجود، این صنعت نسبتاً تازه وارد است. دولچه و گابانا در سال ۱۹۸۵ توسط دومنیکو دولچه و استفانو گابانا پیدا شد. از سال ۱۹۸۵ آن ها کمک بزرگی به صنعت مد کرده اند.
اولین مجموعه دولچه و گابانا
در سال ۱۹۸۶ آن ها اولین مجموعه خود را با نام “زنان واقعی” تولید کردند. در سال ۱۹۸۷ آن ها خطوط بافتنی و در سال ۱۹۸۹ خطوط لباس ساحلی و لباس زیر را راه اندازی کردند. از سال ۱۹۸۸ آن ها لباس های آماده و شیک خود را در آتلیه خانوادگی دومنیکو دولچه واقع در لگنانو، میلان تولید کردند. اولین مجموعه مردانه Dolce & Gabbana در سال ۱۹۹۰ ظاهر شد. آن ها در سال ۱۹۹۴ برچسب D&G را با الهام از سبک خیابانی و ظاهری جوان تر راه اندازی کردند. لباس ها توسط Ittierre تولید و توزیع شده اند.

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما