فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1 - 9 کالا از 9

DAVID YURMAN / ديويد يورمن

DAVID YURMAN / ديويد يورمن
DAVID YURMAN / ديويد يورمن

DAVID YURMAN / ديويد يورمن

یکی از برند های معروف در زمینه ساعت و جواهرات است.

ساعت برند DAVID YURMAN است که یک پدیده در دنیای زیورآلات و ساخت ساعت در سطح جهان به شما می آید. این شرکت در سال 1980 تاسیس شده است. امروزه به عنوان یک برند معتبر آمریکایی که در زمینه طراحی و تولید ساعت و زیورآلات شناخته می شود.

الهام های هنری قالب اصلی طراحی های این شرکت معروف را تشکیل می دهند.

موسسین این شرکت قبل از اینکه به ساخت و طراحی زیورآلات روی بیاورند هر دو هنرمند بود.David یک مجسمه ساز ماهر و Sybil یک نقاش فوق العاده بوده است. خلاقیت این دو نفر باعث شد تا بتوانند با استفاده از هنر و مد و جواهرات زیبا یک سبک جدید را که کمتر از یک انقلاب در صنعت زیورآلات هم نیست پایه گذاری کنند.

به نوعی می توان گفت گذشته برند ديويد يورمن برای آینده این شرکت الهام بخش بوده است چرا که مواد مورد استفاده این برند اصلا تغییری نکرده است. زیورآلات تولیدی این شرکت بسیار با کیفیت و درخشان هستند و شما حتما شیفته آن خواهید شد.

یورمن به لطف دستبند کابلی خود بسیار محبوب شد. امضای این شرکت  دستبند کابلی  یک دستبند پیچ خورده و مزین به سنگهای قیمتی سال 1982 معرفی شد. برخی از محبوب‌ترین مجموعه های جواهرات این برند عبارتند از: سیلور آیس (ترکیب نقره و الماس‌تراش خورده)، مجموعه باکلز و مجموعه ایکس.

برندDAVID YURMANدر تابستان سال 2008، هنگامی‌که اولین عطر آنها به بازار عرضه شد، وارد دنیای عطرها شد. در فروشگاه سعیدوسوگل گرد هم اوردیم.

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما