فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1 - 18 کالا از 18

ATELIER COLOGNE / آتليه كولوگن

ATELIER COLOGNE برند فرانسوی آتلیه کلون در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد و از زمان عرضه اولین عطرهایش به علت کیفیت بالای خود در بین هواداران عطرها جایگاهی را به خود اختصاص داد.(لطفا برای مشاهده مجموعه کامل عطرهای آتلیه کلون بر روی عکس کلیک فرمایید)
این برند توسط کریستوف سوزل و همسرش بوجود آمده پیشنهاد تاسیس برند توسط همسر کریستوف به او داده شد چون به عطرهای معمول زنانه با غلظت ادوپرفیوم که اکثرا رایحه ای سنگین دارند علاقه نداشت و عطرهایی با شفافیت کارهای کولون و مرکباتی با ماندگاری بالای ایده ساخت این برند شد.
بعد از آن این دو نفر با هم مزونی را پایه ریزی کردند که تمامی محصولاتش زیر نظر هر دویشان تولید میشود از طراحی رایحه تا شیشه و جعبه .
در حال حاضر کارهایی پر فروش مثل اورنج سنگویین ،گلد لدر،سیلور آیریس،وتیور فتال،سانتال کارمین و… جز محبوب ترین کارهای این برند است.
در بسیاری از عطرهای این برند تداعی لحظه یا موضوعی برای مصرف کننده هدف ساخت عطر بوده مثل اورنج سنگویین یا پرتغال خونی که به گفته موسس برند تداعی کننده نوشیدن آب پرتغال بر روی بالکنی در صبح در کنار ساحل است.
برند آتلیه کلون از مواد کاملا طبیعی و با کیفیت بالا در کارهایش استفاده میکند و دلیل پایین بودن قیمت محصولاتش نسبت به اسانس های گرانی که در عطرهایش استفاده میکند .نداشتن تبلیغات متدوال در دنیای عطراست و صاحب برند اعتقاد دارد که با این کار بر خلاف اکثر کمپانی های عطرسازی هزینه تبلیغات عطرها نیز از جیب مصرف کننده پرداخت نمیشود.
عطرهای برند آتلیه کلون بدون جنسیت است و مدیر این برند اعتقاد دارد که عطر مانند آب میوه جنسیت ندارد و همه از رایحه مرکبات به عنوان مثال لذت میبرند و نمیتوان به رایحه ها نگرشی مردانه یا زنانه داشت

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما