TOM FORD / تام فورد

نمایش 1–20 از 25 نتیجه

TOM FORD BEAU DE JOUR  /  تام فورد بیودی د جور

تام فورد بیودی د جور ادوپرفیوم 100 میل TOM FORD BEAU DE JOUR EDP

۱۰.۸۹۰.۰۰۰ تومان ۹.۸۰۱.۰۰۰ تومان
TOM FORD TUSCAN LEATHER / تام فورد توسکان لدر

تام فورد توسکان لدر ادوپرفیوم 100 میل TOM FORD TUSCAN LEATHER EDP

۱۹.۸۰۰.۰۰۰ تومان ۱۷.۸۲۰.۰۰۰ تومان
TOM FORD SHANGHAI LILY / تام فورد شانگهای لیلی

تام فورد شانگهای لیلی 50 میل TOM FORD SHANGHAI LILY EDP

۱۲.۹۵۰.۰۰۰ تومان ۱۱.۶۵۵.۰۰۰ تومان
TOM FORD GREY VETIVER /  تام فورد گری وتیور 

تام فورد گری وتیور ادوپرفیوم 100 میل TOM FORD GREY VETIVER EDP

۱۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان ۱۰.۳۵۰.۰۰۰ تومان
TOM FORD METALLIQUE  /  تام فورد متالیک

تام فورد متالیک زنانه ادوپرفیوم 100 میل TOM FORD METALLIQUE EDP

۱۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ۱۱.۵۲۰.۰۰۰ تومان
TOM FORD NOIR /  تام فورد نویر

تام فورد نویر مردانه ادوپرفیوم 100 میل TOM FORD NOIR EDP

۸.۷۰۰.۰۰۰ تومان ۷.۸۳۰.۰۰۰ تومان
TOM FORD / تام فورد

TOM FORD / تام فورد

TOM FORD / تام فورد

توماس کارلایل فورد، با شهرت «تام فورد»، طراح مُد و کارگردان امریکایی است. فورد که ابتدا از کارورزی به عنوان معمار در مدرسه طراحی پارسونز شروع کرد، یک سال را برای کارآموزی در سرای مُد «کلوهه» صرف کرد با صنعت مُد آشنا شد.

فورد پیش‌زمینه معماری‌اش را پنهان نگه داشت و جذابیت شخصی قابل‌ملاحظه‌اش را در جستجوی کار در صنعت مُد به نمایش گذاشت.

او در اولین شغل خود همکار طراح امریکایی بنام کتی هاردویک بود. سپس، شغلی را نزد پری الیس پذیرفت، ولی‌ می‌دانست که چشم‌اندازهای بهتری در اروپا در انتظارش است.

تولیدکننده دهان‌پرکن محصولات مد ایتالیایی، گوچی، در آن دوران در حال رقابت با سایر برندها بود، و فورد در سال ۱۹۹۰ در بخش «لباس‌های آماده» زنان مشغول به‌کار شد. فورد در شرکت گوچی به موفقیت بزرگی دست یافت، و سرانجام، پیش از اینکه نام مدیر خلاق را در سال ۱۹۹۲ به او بدهند، ریاست چندین بخش این شرکت را برعهده گرفت.

تلاش‌ها  TOM FORD / تام فورد  در تغییر اساسی گوچی موثر بود. این شرکت زمانی که فورد به آن ملحق شد تقریباً ورشکسته بود، اما وقتی فورد، در سال ۲۰۰۴، در آنجا ماندگار شد، ارزش سهام شرکت بیش از دو برابر افزایش یافت. طی دوران تصدی فورد در گوچی، این شرکت به نشان «ایو سن لوران» دست پیدا کرد و فورد کمپین‌های تبلیغاتی تشویق‌کننده، بحث‌برانگیز و بسیار موفقی را برای عطرهای اوپیوم و ام‌ سِون YSL ایجاد کرد. این تبلیغات اولین نشانه‌های مسیر آینده فورد بودند.

تام فورد به امریکا بازگشت و در سال ۲۰۰۵ شکل‌گیری اولین برند شخصی‌اش را علنی کرد. شرکت او محصولات مد، بدلیجات و عینک را عرضه‌ می‌کند، و به خاطر تبلیغات جذابش آوازه دارد.

فورد در همان سال (۲۰۰۵) باب مشارکت با استی لودر را باز کرد تا عطرها و لوازم آرایشی‌اش را توسعه دهد. اولین عطری که بطور مشارکتی تولید کردند، «بِلک اُرکید» (۲۰۰۶)، موفقیتی لحظه‌ای بود.

از آن موقع به بعد، زنجیره عطرهای پرفروش مردانه و زنانه این شرکت شروع شد. سری محصول پراعتبار این برند با نام «پرایوت بلِند» تام فورد که اولین عطرش در سال ۲۰۰۷ عنوان «پرپل پچولی» را گرفت.

حرفه فورد در سال ۲۰۰۹ که کارگردانی اولین فیلم، با نام «مرد مجرد»، را بدست گرفت. دچار تحولی غیرعادی شد که این فیلم با اقبال خوب منتقدین و فیلم‌سازان روبرو شد. و چندین جایزه و نامزدی دریافت جایزه را عاید کارگردان و بازیگران کرد.