GIORGIO ARMANI / جيورجيو آرماني

Days
hours
minutes
seconds

نمایش 1–20 از 48 نتیجه

GIORGIO ARMANI / جيورجيو آرماني

GIORGIO ARMANI / جيورجيو آرماني

GIORGIO ARMANI / جيورجيو آرماني

فعالیت خود را با طراحی مد و لباس شروع کرد. در سال 1975 امپوریو آرمانی یکی از بزرگترین برندهای مد لباس را در ایتالیا تاسیس نمود.

GIORGIO ARMANI در سال 1934 در پیاچنزا در ایتالیا به دنیا آمد. طراحی های خاص و بسیار زیبای این برند باعث شد که تاثیر زیادی در مد داشته باشد. جالب است بدانید که امپریو به سراغ سبک های تکراری نرفت بلکه ترجیح داد سبک های پیچیده و بی انتها را در طراحی لباس و جواهرات به کار ببرد. GIORGIO ARMANI میان سایر طرح هایی که اکنون در بازار وجود دارند، بتواند جلوه کند. اتفاقا این ایده او بسیار درست بود و منجر به موفقیت گشت. در کوتاه ترین زمان ممکن توانست به عنوان یک طراح برجسته معرفی شود.
در سال 1979 تولیدات خود را برای ایالات متحده آمریکا شروع نمود. GIORGIO ARMANIبا طراحی های بسیار خاص و شیک خود، به عنوان یک برند طلایه دار در طراحی مد و لباس در عرصه بین الملل شناخته شد. این برند تنها به طراحی لباس قانع نبود بلکه حوزه فعالیت های خود را به ساخت رستوران و هتل نیز گسترش داد.

GIORGIO ARMANI گسترش یافت و مجموعه‌های متنوعی از لباس‌های جین، لباس زیر، لوازم جانبی، عطر و محصولات زیبایی را با قیمت‌های مختلف ارائه می‌داد. جورجیو آرمانی بیوتی در سال 1982، آرمانی زنانه را معرفی کرد و آرمانی مردانه نیز در سال 1984 عرضه شد. این دو عطر بخشی از مجموعه‌ای طولانی و موفق از عطرهای تولیدی این برند هستند که تولید آن‌ها در قرن 21 نیز ادامه دارد.