GIANFRANCO FERRE / جيانفرانكو فري

نمایش دادن همه 6 نتیجه

FERRE ROSE / فره رز

فره رز ادوتویلت 100 میل FERRE ROSE EDT

۳.۹۸۰.۰۰۰ تومان ۳.۵۸۲.۰۰۰ تومان
GIANFRANCO FERRE / جيانفرانكو فري

GIANFRANCO FERRE / جيانفرانكو فري

GIANFRANCO FERRE / جيانفرانكو فري

 یک طراح ایتالیایی می‌باشد که در پانزدهم آگوست سال ١٩٤٤ در ایتالیا به دنیا آمد.

او دانش آموخته معماری از دانشگاه “Politecnico di Milano” در میلان بود و تحصیلات خود را در آن دانشگاه به اتمام رساند.
جیان‌فرانکو معروف به “معمار مد” بود، چرا که در هر دو زمینه معماری و طراحی مد آموزش دیده بود، اما عمده فعالیت خود را به طراحی در زمینه مد اختصاص می‌داد.
جیان‌فرانکو در ابتدا شروع به طراحی اکسسوری و کت بارانی کرد، سپس در سال ١٩٧٤ به صورت تخصصی فعالیت خود را در دنیای مد بانوان آغاز نمود.
او اولین مجموعه اش را برای بانوان در سال ١٩٧٨ به نمایش گذاشت و به دنبال آن در سال ١٩٨٢ مجموعه طرح های خود را برای آقایان نیز معرفی نمود.
همچنین از دیگر فعالیت های اولیه فره در زمینه مد، همکاری او با برند دیور در سال ١٩٨٩ به عنوان مدیر بخش طراحی و سبک می‌باشد. این همکاری تا سال ١٩٩٧ درست تا زمانی که تصمیم به عرضه محصولات لوکس با نام برند خود را گرفت، ادامه داشت.
از ویژگی‌های خاص محصولات جیان‌فرانکو فره ارتباط بین معماری و مد در طراحی‌های او می‌باشد.
جیان‌فرانکو در تاریخچه کاری خود شش بار موفق به دریافت جایزه “Occhio d’Oro” به عنوان بهترین طراح ایتالیایی شد. همچنین اولین مجموعه ای که او برای برند دیور طراحی کرد، موفق به دریافت جایزه “De D’Or ” نیز شد.
محصولات برند فره بر اساس نوع خط تولیدشان با چندین نام از شاخه های این برند نام گذاری شده اند.

خط تولید و طراحی لباس های زنانه با نام (Gianfranco Ferré)، لباس های اسپرت و طراحی شده برای جوانان (GF Ferré) و همچنین عطر های این مجموعه که با نام (Gianfranco Ferré) عرضه می‌شوند.