EMPORIO ARMANI / امپوريو آرماني

نمایش دادن همه 9 نتیجه

امپریو ارمانی هی ادوتویلت 100 میل EMPORIO ARMANI HE EDT ml

۸.۷۵۰.۰۰۰ تومان ۷.۸۷۵.۰۰۰ تومان
EMPORIO ARMANI / امپوريو آرماني

EMPORIO ARMANI / امپوريو آرماني

EMPORIO ARMANI / امپوريو آرماني

برند امپریو آرمانی (Emporio Armani) که زیر مجموعه ای از شرکت جورجیو آرمانی است در سال 1998 در میلان تاسیس گشت.

تمام محصولات برند امپریو آرمانی جزو بهترین، با کیفیت ترین و مدرنترین محصولات اروپا است. همانطور که می دانیم طراح این برند ، جورجیو آرمانی است که یک طراح مد ایتالیایی بود و به دلیل مجموعه ی پوشاک مردانه اش بسیار معروف گشت.

او کار خود را به عنوان یک طراح در مغازه ی کوچکی با خرید پوشاک مردانه آغاز کرد. بین سال های 1960 تا 1972 او برای کمپانی معروف Nino Cerutti به طراحی پرداخت. و بعد از آن به عنوان یک طراح مستقل شروع به طراحی برای خانه های مد کرد که در نهایت توانست کمپانی با نام خود تاسیس کند.

امپریو آرمانی در صنعت مد و فشن جایگاهی ویژه برای تولید زیور آلات و محصولات جانبی داشته و علاوه بر عطر امپریو آرمانی ، می توان ساعت های امپریو آرمانی را نیز یکی از محبوب ترین های این نام تجاری دانست. نخستین عطر این برند عطر مردانه امپریو آرمانی لویی است که در سال 1998 معرفی شد.

اندکی بعد نیز ، در همان سال ، نسخه ی زنانه لویی نیز تولید و روانه بازار گردید. این برند که فعالیتی گسترده در صنعت عطر و ادکلن دارد ، در سال 2007 با معرفی عطر زنانه امپریو آرمانی دایموندز. ، کلکسیونی جدید با همان نام را به مجموعه ی خود اضافه نمود. و تا پایان 2017 توانست 16 رایحه ی مختلف زنانه و مردانه را در این کلکسیون قرار دهد. از این میان می توان به عطر زنانه امپریو آرمانی دایموندز اینتنس و ادکلن امپریو آرمانی زنانه دایموندز رز اشاره نمود.