ACQUA DI PARMA / آکوا دی پارما

نمایش دادن همه 7 نتیجه

ACQUA DI PARMA / آکوا دی پارما

ACQUA DI PARMA / آکوا دی پارما

ACQUA DI PARMA / آکوا دی پارما

یک شرکت ایتالیایی در زمینه سبک زندگی و مد است که عطر ، شمع ، حوله و لوازم جانبی چرمی تولید می کند. تمام محصولات آن منحصراً در ایتالیا ساخته شده و در 43 کشور توزیع شده است.

عطر اصلی این شرکت، Colonia، در سال 1916 در یک کارخانه عطرسازی کوچک در مرکز شهر قدیمی تاریخی پارما ایجاد شد که نام این شرکت به نام آن گرفته شده است.

در آن زمان، اکثر عطرهای تجاری از نظر ترکیب قوی تر و سنگین تر بودند. بنابراین عطر غیرمعمول سبک و با طراوت پارما موفقیت گسترده ای در اروپا پیدا کرد.

در دهه 1930 محبوبیت روزافزون ادکلن منجر به افزایش تولید و توسعه توزیع آن شد. دهه سی و پنجاه به عنوان یک “عصر طلایی” برای Acqua di Parma Colonia توصیف می شود، که در میان اعضای جامعه بالا با مشتریان مشهور بسیار موفق شد.

در طول سال‌ها، این برند دامنه محصولات خود را گسترش داد و مجموعه‌ای خانگی را معرفی کرد که شامل حمام و حوله و کالاهای چرمی است.

در سال 1993، این برند توسط کارآفرینان لوکا دی مونتزمولو (رئیس سابق فراری )، دیگو دلا واله (رئیس و مدیر عامل شرکت تادز تاسیس شد.

این شرکت آکوا دی پارما 2001 توسط  LVMH خریداری شد،و اکنون دفتر مرکزی آن در میلان است.

در ماه مه 2008، این شرکت با آبگرم Blu Mediterraneo در پورتو سروو ( ساردینیا ) وارد بازار اسپای لوکس شد. د این شرکت دومین آبگرم خود را در کاخ گریتی در ونیز افتتاح کرد .

در سال 2013، این شرکت La Nobiltà del Fare («اشرافیت کار»)، کتابی با تمرکز بر داستان‌های برتری هنر و صنایع دستی ایتالیا، با عکاسی توسط جیووانی گاستل منتشر کرد.